reklama
Spustili jsme nový web pro děti plný pohádek! Jak funguje?!

Pokud právě čtete následující řádky, znamená to, že jste se právě ocitli na novém webu, který se bude věnovat především dětem a jejim rodičům či prarodičům. Rádi bychom Vás uvítali na novém pohádkovém serveru Knihapohadek.cz, který skrývá nejen animované a filmové pohádky a který můžete tvořit s námi i vy!


CO NA NAŠEM WEBU NAJDETE?


Všimněte si pěti obrázků (viz. obrázek níže), které se nacházejí uprostřed v horní části našeho webu. Jakmile na jednotlivý obrázek najedete šipkou, zobrazí se Vám, co se za ním ukrývá.Jednotlivé obrázky ukrývají následující obsah (zleva):


POHÁDKY - zde najdete hromadu animovaných i filmových pohádek. Stačí si vybrat, kterou máte rádi.
OMALOVÁNKY - po kliknutí na obrázek štětce se Vám zobrazí pohádkové omalovánky, které si můžete stáhnout, vytisknout a doma vybarvit tak, jak budete chtít.
ŽEBŘÍČEK - zde naleznete 20 nejlepších pohádek dle hodnocení všech uživatelů. Není tam náhodou i ta Vaše oblíbená?
PÍSNIČKY - v každé pohádce zazní minimálně jedna krásná písnička. Poslechněte si jí!
SOUTĚŽE - zde budete moci soutěžit o různé pohádkové ceny. Nebojte se, když budete fanouškem naší stránky na Facebooku, budete o každé soutěži včas informováni.


 


Dokonce i vy můžete tvořit náš obsah!


Protože je naše stránka určená především Vám, rozhodli jsme se, že i vy budete moci tvořit náš obsah. Jak? V první řadě se musíte zaregistrovat, abychom zabránili tomu, aby k nám někdo vkládal něco, co na web Knihapohadek.cz nepatří. Poté můžete nejen jednotlivé pohádky hodnotit pomocí hvězdiček, či si je uložit pomocí sdríčka jako oblíbenou, ale také můžete přidávat na náš web ty své nejoblíbenější. Po schválení je pak u nás navždy najdete!


Přejeme Vám, ať se Vám u nás líbí a budeme moc rádi, když si nás oblíbíte až tak, že se k nám budete pravidelně vracet. Budeme dělat vše proto, abyste se na našem pohádkovém webu cítili jedině pohádkově! Tak co myslíte, není čas podívat se na nějakou Vaši oblíbenou pohádku? 


Co se třeba podívat na novou filmovou pohádku Korunní princ, kterou jste mohli vidět na Štědrý den, oblíbený český večerníček Káťa a Škubánek, nebo na pohádku o strašlivém loupežníkovi Lotrandovi a princezně Zubejdě


 

reklama
reklama

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace